در جایی که ساعت آنالوگ زمان را با عقربه نشان می دهد، ساعت دیجیتال دارای صفحه نمایش LED است که زمان را به اعداد نشان می دهد. اکثر ساعت‌های دیجیتال دارای نمایشگر هفت بخش و نوار پلاستیکی یا لاستیکی هستند. برای مطلع از قیمت ساعت به سایت کنز واچ مراجعه نمایید و اطلاعات کاملتری از قیمت ساعت های مختلف به دست بیاورید.

انتخاب ساعت دیجیتال و قیمت ساعت در کنز واچ

اگرچه هر چیزی دیجیتالی به نظر یک اختراع نسبتاً مدرن است، ساعت‌های مچی مکانیکی و دیجیتال از زمان های تقریبا قدیم وجود داشته‌اند.

با این حال، اولین ساعت LED در سال های دهه ۷۰ ظاهر شدند. اولین ساعت دیجیتال از فیلم علمی تخیلی «یک فیلم آمریکایی» در سال حدود ۸۰ میلادی الهام گرفته شد . ال ای دی دیجیتال تا سال های اوایل اختراع بسیار گران بود تا زمانی که یک شرکت در تگزاس آمریکا شروع به تولید انبوه ساعت های LED پلاستیکی کرد.

چه زمانی از ساعت دیجیتال استفاده کنیم

به گفته کارشناسان سبک، یک ساعت دیجیتال کاملاً معمولی است. و میتواند همه مکان ها و حتی هنگام ورزش و پیاده روی  و کارهای روزمره که انجام میدیم در دست داشته باشیم

اگرچه ساعت‌های مچی از قرن هجدهم وجود داشته‌اند، اما در اصل یک اکسسوری زنانه در نظر گرفته می‌شدند و تقریباً تنها توسط زنان استفاده می‌شد.

مردان این فرصت را از دست ندادند زیرا ساعت های جیبی بسیار محبوب بودند. این ساعت‌نگارهای کوچک و خوش‌تیپ و شیک (همانطور که از نامشان پیداست) در جیب حمل میشدند و با یک زنجیر یا بند چرمی به جلیقه، یقه یا حلقه کمربند متصل می‌شدند. از طرفی ساعت مچی دخترانه دارای با طراحی های خاص خواهان خاص خود را داشتند

تغییر از ساعت جیبی به ساعت مچی مردانه زمانی آغاز شد که یک شرکت لندنی اولین طرح «مچ ساعت» را ایجاد کرد، اما این روند تا اوایل قرن نوزدهم شروع نشد. ظهور جنگ دلیل کافی برای استفاده از ساعت مچی بود . جنگ جایی نیست که بتوانید در جیب خود برای بررسی ساعت در مورد آن اقدام کنید. سربازان باید حرکات خود را در نبرد هماهنگ کنند و ساعت های مچی بهترین گزینه بودند.

خرید ساعت های دخترانه شیک از همیشه آسان تر است. اطلاعات بیشتری درباره ساعت‌ها در قالب جوامع پر رونق در اینترنت و اینستاگرام و پیج کنز واچ وجود دارد. و با قطعات جدید عرضه می شوند. این ایده تقریباً جهانی پذیرفته شده است که خرید یک ساعت دخترانه قدیمی – از نظر سبکی، مالی و معنوی – به اندازه خرید یک ساعت جدید از خط مونتاژ یک انتخاب هوشمندانه است. و به سادگی درها و فروشگاه ها و فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

اما دقیقاً به همین دلایل است که خرید ساعت می تواند سخت تر از همیشه باشد. چگونه باید بین یکی را انتخاب کنم؟ چه چیزی به عنوان یک انتخاب خوب و هدفمند محسوب می شود؟ آیا واقعاً باید تفاوت بین ساعت ها را بدانم؟ برای مبتدیان، اغلب به نظر می رسد که اطلاعات زیادی در مورد انواع ساعت ها، باید کسب نمایید تا بتوانید یک ساعت بسیار مناسب را سرایط سنی خود انتخاب نمایید

ما در سایت و  فروشگاه ساعت کنز واچ انواع مدل هایی از ساعت های مچی دخترانه و انواع ساعت های مچی پسرانه را گرد هم آوردیم تا کاربران سایت به راحتی هر چه تمام اقدام به خرید ساعت دلخواهشان بکنند کنز واچ با در نظر گرفتن ارسال رایگان محصولات خود به سراسر کشور این امکان را برای کاربران و مشتریان عزیز در نظر گرفته است که به راحتی اقدام به خرید ساعت مورد نظر خود نمایند و درب منزل و محل کار خود تحویل نمایند موضوع در اینجا ختم نمیوشد و کنز واچ تمام محصولات خود را به همراه گارانتی ارائه میدهد و شما آسوده خاطر میتوانید اقدام به خرید ساعت از سایت کنز واچ نمایید.